ក.ស.ភ. ស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សារបស់សិក្ខាកាមជាន់ខ្ពស់នៃវគ្គភាពជាអ្នកដឹកនាំ និងនវានុវត្តន៍ ជំនាន់ទី៧ នៃសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល
០៩ មេសា ២០២៥| ព័ត៌មាន និងព្រឹត្តិការណ៍
នៅព្រឹក ថ្ងៃទី០៩ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ លោកស្រី ហ៊ឺ ផានិន អគ្គនាយករងអាជីវកម្ម/ប្រតិបត្តិការផែ តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ឯកឧត្តម ហ៊ឺ បាវី ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តភ្នំពេញ (ក.ស.ភ.) បានទទួលស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចសិក្សារបស់សិក្ខាកាមជាន់ខ្ពស់នៃវគ្គភាពជាអ្នកដឹកនាំ និងនវានុវត្តន៍ ជំនាន់ទី៧ នៃសាលាភូមិន្ទរដ្ឋបាល។ កិច្ចស្វាគមន៍ដំណើរទស្សនកិច្ចនេះ បានប្រព្រឹត្តឡើងនៅចំណតផែកុងតឺន័រ LM១៧ ដែលស្ថិតនៅស្រុកកៀនស្វាយ ខេត្តកណ្តាល។

PPAP welcomes the study visit of senior trainees of the 7th generation of the Leadership and Innovation Course of the Royal School of Administration
09 Apr 2025| News & Events
In the morning of March 9, 2025, Ms. Hei Phanin, Deputy Director General in charge of Business Operation, represented His Excellency Hei Bavy, the Delegate of the Royal Government of Cambodia, in charge as CEO of the Phnom Penh Autonomous Port (PPAP) welcomed the study visit of senior trainees of the 7th generation of the Leadership and Innovation Course of the Royal School of Administration. The program took place at Container Terminal LM17 in Kien Svay district, Kandal province.