ក.ស.ភ. បានអញ្ជើញចូលរួមប្រគល់អំណោយក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ប៉េង ពោធិ៍នា រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន
១៤ ធ្នូ ២០២៥| ទំនួលខុសត្រូវសង្គម
នាព្រឹកថ្ងៃអាទិត្យ ទី១៤ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ហ៊ឺ បាវី ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយក កំពង់ផែស្វយ័តភ្នំពេញ (ក.ស.ភ.) និងសហការី ក.ស.ភ. បានអញ្ជើញចូលរួមប្រគល់អំណោយក្រោមអធិបតីភាពឯកឧត្តម ប៉េង ពោធិ៍នា រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងសាធារណការ និងដឹកជញ្ជូន តំណាងដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ សម្តេចអគ្គមហាសេនាបតីតេជោ ហ៊ុន សែន ប្រធានព្រឹទ្ធសភា និងសម្តេចកតិ្តព្រឹទ្ធបណ្ឌិត ប៊ុន រ៉ានី ហ៊ុន សែន និង សម្ដេចមហាបវរធិបតី ហ៊ុន ម៉ាណែត នាយករដ្ឋមន្ត្រី និងលោកជំទាវបណ្ឌិត ពេជ្រ ចន្ទមុនី្ន ជូនដល់រដ្ឋបាលខេត្តបាត់ដំបង ដែលតំណាងដោយ ឯកឧត្តម សុខ លូ អភិបាលនៃគណៈអភិបាលខេត្តបាត់ដំបង ដើម្បីចែកជូនដល់វីរកងទ័ពការពារព្រំដែន និងបងប្អូនប្រជាពលរដ្ឋភៀសសឹកក្នុងភូមិសាស្ត្រខេត្តបាត់ដំបង។

PPAP attended a donation handover ceremony presided over by H.E. Peng Ponea, Minister of Public Works and Transport
14 Dec 2025| CSR
On Sunday morning, 14 December 2025, H.E. Hei Bavy, the delegate of the Royal Government of Cambodia in charge as Chairman and CEO of the Phnom Penh Autonomous Port (PPAP), together with PPAP colleagues, attended a donation handover ceremony presided over by H.E. Peng Ponea, Minister of Public Works and Transport, the high representative of Samdech Akka Moha Sena Padei Techo Hun Sen, President of the Senate, and Samdech Kittiprittbandit Bun Rany Hun Sen, as well as Samdech Moha Borvor Thipadei Hun Manet, Prime Minister, and Lok Chumteav Dr. Pech Chandamony.
The donations were presented to the Battambang Provincial Administration, represented by H.E. Sok Lou, Governor of Battambang Province, for distribution to the border protection forces and displaced residents in Battambang Province.