ប្រតិភូ ក.ស.ភ ចូលរួមកម្មវិធីពិនិត្យព្យាបាលជំងឺដោយឥតគិតថ្លៃជូនប្រជាពលរដ្ឋ របស់សមាគមក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត ស សុខា
៣១ មករា ២០២៥| ទំនួលខុសត្រូវសង្គម
នៅព្រឹកថ្ងៃសុក្រ ទី៣១ ខែមករា ឆ្នាំ២០២៥ ឯកឧត្តម ហ៊ឺ បាវី ប្រតិភូរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ទទួលបន្ទុកជាប្រធានអគ្គនាយកកំពង់ផែស្វយ័តភ្នំពេញ និងជាប្រធានក្រុមការងាររាជរដ្ឋាភិបាលចុះមូលដ្ឋានស្រុកព្រះស្តេច និងថ្នាក់ដឹកនាំ ក.ស.ភ. បានអញ្ជើញចូលរួមកម្មវិធីពិនិត្យព្យាបាលជំងឺដោយឥតគិតថ្លៃជូនប្រជាពលរដ្ឋ របស់សមាគមក្រុមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត ស សុខា ដែលប្រព្រឹត្តិទៅបរិវេណវិទ្យាល័យមិត្តភាពខ្មែរ-ជប៉ុន ស្ថិតក្រោមអធិបតីភាពដ៏ខ្ពង់ខ្ពស់ ឯកឧត្តមអភិសន្តិបណ្ឌិត ស សុខា ឧបនាយករដ្ឋមន្ត្រី រដ្ឋមន្រ្តីក្រសួងមហាផ្ទៃ និងជាប្រធានសមាគមគ្រូពេទ្យស្ម័គ្រចិត្ត ស សុខា និងលោកជំទាវ កែ សួនសុភី ស សុខា នៅភូមិលិង្គ ឃុំអង្គរាជ្យ ស្រុកព្រះស្តេច ខេត្តព្រៃវែង។

PPAP’s Delegates Participated in Free Medical Examination Program for Citizens of Sar Sokha Volunteer Doctors Association
31 Jan 2025| CSR
In the morning of Friday, January 31, 2025, H.E. Hei Bavy, Delegate of the Royal Government of Cambodia in charge of the CEO of the Phnom Penh Autonomous Port and Chairman of the Visited Working Group of Royal Government at Preah Sdach District accompanied by PPAP’s management team joined the free medical examination program for the Citizens of Sar Sokha Volunteer Doctors Association held at the Khmer-Japanese Friendship High School under the high presidency of His Excellency Dr. Sar Sokha, Deputy Prime Minister and Minister of Interior and President of Sar Sokha Association of Volunteer Doctors and Lok Chumteav Ke Suon Sophis Sokha in Ling Village, Ang Reach Commune, Preah Sdach District, Prey Veng Province.